top of page

Community Outreach

Public·6 membres

Hay Day Çiftliğinizi Geliştirin | Sınırsız Elmas, Altın ve Seviye İçeren Hileli APK Dosyası


Hay Day Mod Apk'te deneyim puanlarÄ çok önemli bir rol oynamaktadÄr. Bu puanlar oyunu ilerletmek için kullanÄlÄr. Resmi sürümün oyuncularÄ, bu puanlarÄ kazanmak için zanaat bitkileri, aÄŸaçlar, çalÄlar vb. gibi öÄŸeleri satarlar çünkü bu deneyim puanlarÄyla bir sonraki seviyeye geçebilirler. Bu mod versiyonunda sÄnÄrsÄz Deneyim puanÄ vardÄr ve kullanÄcÄlar bu puanlarÄ oyunu ilerletmek için kullanabilirler. Bu mod versiyonunda, XP almak için eÅŸya satma konusunda endiÅŸelenmeleri gerekmiyor.


Hay Day Mod Apk tamamen ücretsizdir. Bu mod sürümünün kullanÄcÄlarÄnÄn Hay Day Mod Apk'yi indirmek ve oynamak için herhangi bir ödeme yapma konusunda endiÅŸelenmelerine gerek yok. Her kullanÄcÄ tek kuruÅŸ ödemeden Hay Day Mod Apk'Ä indirip oynayabilir.
hay day ücretsiz elmas seviye altın apkHay Day Mod Apk, internetteki en iyi simülasyon oyunlarÄndan biridir. Bu oyunda, kullanÄcÄlarÄn çiftlik yapabilecekleri kendi kasabalarÄ var. Hay Day Mod Apk kullanÄcÄlarÄ sebze ve mahsul ekebilir ve ayrÄca süt almak için hayvan satÄn alabilirler. Hay Day Mod Apk tüm özellikleri sÄra dÄÅŸÄdÄr. Bu oyunun grafikleri ve oynanÄÅŸÄ harika. TarÄm oyunlarÄ oynamayÄ seviyorsanÄz Hay Day Mod Apk'yi indirmenizi öneririz. Hay Day Mod Apk'Ä yazÄmÄzda sizlere vermiÅŸ olduÄŸumuz linkten güvenle ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Evet. Hay Day Mod Apk, her türlü virüse karşı %100 güvenlidir. Güvenlik endişesi duymadan bu oyunu indirip oynayabilirsiniz.Q. Hay Day Mod Apk indirmek için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?Hayır, Hay Day Mod Apk tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar bu oyunu tek kuruş bile ödemeden indirip oynayabilirler. Advertisements


Ayrıca, 17. seviyeye ulaştığınızda kilidi açılan bir limana da sahipsiniz. Burada, geminizi dünyanın her yerine eşya göndermek için kullanabilirsiniz. 16000 jeton harcamanız ve limanı onarmak için bir günden fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Geminin size yeni gönderiler getirmesi için 4 saat beklemelisiniz. Gerekirse, hemen göndermek için beş elmas kullanın. Limanın kilidini açtığınızda, balık tutmanın da kilidini açarsınız. Burada göl kenarında bir eviniz, yem yapmanıza yardımcı olacak bir masa, yem kutusu, balıkçı teknesi, balıkçı, büyük bir göl olacak. Balıkları yakalamak için Hay Day talimatlarını takip edin.


Bu yazımızda kısaca Hayday para ve elmas hilesi nasıl yapılır? Hayday nasıl bir oyun? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.


Kullanıcı ayrıca kaynaklarını dolu tuttuklarından emin olmak zorunda kalacak ve bunu yapabilmek için rüzgarın farklı zorluklarla karşılaştığından ve neden daha fazla elmas ve madeni paranın daha fazla kaynak satın almalarına yardımcı olacak ve yardımcı olacaklarından emin olmaları gerekecek. tarım alanlarını artırmaktadır. Tıpkı gerçek çiftlikte benzer şekilde hayvanlar olduğu gibi, bu uygulama aynı zamanda kullanıcılara hayvanları yetiştirme ve iyi beslenmelerini sağlama yeteneği sağlar.


Uygulama, kullanıcılara Farm Life'ı deneyimleme olanağı sağlar. Kullanıcı ekinlerini ekebilecek ve hasat edebilecek ve ayrıca hayvanları tedavi etmesi ve iyi beslendiğinden emin olması gerekecek. Uygulama, tüm hizmetlerini ücretsiz olarak sağlar ve bu da onu daha da çekici hale getirir.


hay day hileleri sınırsız elmas altın seviye


hay day apk indir ücretsiz elmas altın hilesi


hay day oyunu nasıl oynanır elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik kurma oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day son sürüm apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day güncel hileleri 2023 elmas altın seviye


hay day online oyunu oyna ücretsiz elmas altın seviye


hay day android ios oyunu indir elmas altın seviye hilesi


hay day çiftlik yönetimi oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day supercell oyunu apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day en iyi hileleri 2023 elmas altın seviye


hay day eğlenceli çiftlik oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day strateji simülasyon oyunu apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day popüler oyunlarından birisi elmas altın seviye kazanma


hay day çiftliğini geliştirme oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day sınırsız para hilesi apk mod elmas altın seviye


hay day testere hilesi nasıl yapılır elmas altın seviye


hay day çiftlik kurulumu oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day bilinmeyen kaynaklardan indirme apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day yorumlar 2023 elmas altın seviye kazanma


hay day çiftliğini işletme oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day güncelleme 2023 apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day internet bağlantısı gerektiren oyunlar elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik malzemeleri satma oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day sonraki butonuna tıklayarak hile yapma apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day 122 farklı ülkede oynanan oyunlar elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik arkadaşları bulma oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day piyasaya ilk sürülme tarihi 2012 apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day çevrimiçi oynanabilen oyunlar elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik dekorasyonu yapma oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day hesabınıza geçmesi için bekleyin apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day en popüler oyunlarından birisi olan oyunlar elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik ürünleri yetiştirme oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day hesabınızı geliştirmek için yapacağınız hileler apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day en iyilerinden birisi olmak için yapmanız gerekenler elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik eğlencesi yaşama oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day oyuna giriş yaparak hileli oyuna başlama apk mod elmas altın seviye hilesi


hay day oyunda daha kolay bir şekilde ilerlemek için yapılması gerekenler elmas altın seviye kazanma


hay day çiftlik canavarları ile mücadele etme oyunu ücretsiz elmas altın seviye


hay day telefonunuza


17. seviyeye ulaştığınızda, bir bağlantı noktasına da erişebileceksiniz. Geminizi buradan dünyanın her yerine bir şeyler göndermek için kullanabilirsiniz. Limanı yeniden inşa etmek için 16000 jetona ve bir günden fazla paraya ihtiyacınız olacak. Geminin yeni gönderileri teslim etmesini 4 saat beklemelisiniz. Gerekirse hemen göndermek için beş elmas kullanın.


Hay Day boyunca her gün çiftliğinizin önüne park etmiş araca vurarak şanslı çarkınızı döndürebilirsiniz. Posta kutunuzda her gün zarfın içinde bir hediye kartı arayın. Reklamı izlemek de elmas kazanmanıza yardımcı olacaktır. 7. seviyede, Roadise Mağazasına erişebileceksiniz. Bu, kişisel ürünler satmanıza yardımcı olacak küçük bir stand olacak. Dünyanın her yerinden oyuncular çiftliğinize geldiğinde, sahip olduklarınızı görecek ve ihtiyaç duyarlarsa satın alacaklar. Oyuna katılın, arkadaşlar edinin ve dünyanın her yerinden diğer Hay Day oyuncularıyla konuşun. Hay Day, çiftlik ürünlerini çalmak veya komşulara mahsul işlemede yardımcı olmak için harcanacak.


Hile sürümünü telefonunuza indirdikten sonra kuruluma geçin. Kurulduktan sonra oyuna giriş yapın ve kurulumun başarılı olduğunu doğrulayın. Eğer öyleyse, sınırsız para, elmas ve seviyeler alacaksın, bu da oyundaki en iyi oyunculardan biri olmanı sağlayacak. Hileleri çalıştırırken zorluklarla karşılaşırsanız, lütfen sorunları aşağıdaki yorum bölümünde açıklayın.


  • À propos

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    bottom of page